Kategoriler

İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMELERİ

EKŞİOĞLU İŞ GÜVENLİK MALZEMELERİ

Dünya çapında kalitesi ve kullanım avantajlarını kanıtlamış, her biri alanında birer marka olan iş güvenliği malzemeleri'nin herkes için kolaylıkla ve uygun fiyatlarla ulaşılabilir olması için sürekli çalışmaktayız.

Ülkemizde ve hedef alanımız içerisinde bulunan diğer dünya ülkelerinde ihtiyaç duyulan, çalışanın ve kullanıcının taleplerini, ihtiyaçlarını en iyi bir şekilde karşılayan iş güvenliği ekipmanlarını üretim ve tedarik işlemlerini en kısa ve en kabul edilebilir bir şekilde karşılamak öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

Tedarik sisteminin karşılanmasında kusursuz bir hizmet anlayışımızın oluşmasındaki temel neden tabikide bünyemizde eğitim almış uzman ekibimizin sayesindedir.Bu bağlamda iş güvenliği alanında da kendimizi eğitmekten ve geliştirmekten geri durmayacağımızı belirtmek isteriz.

Firmamız; 

İş ayakkabısı, Gaz Maskesi, Toz Maskesi, İş Gözlüğü, İş Eldiveni, Kulak Koruyucu, Baret vb. Kişisel Koruyucu Donanımlar üzerine geniş stok hacmiyle kullanıcılara hızlı bir şekilde yanıt vermektedir.

Ayrıca EKŞİOĞLU İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMELERİ olarak Yüksekte Çalışma Ekipmanları üreten bir firmayız.

Paraşüt Tipi Emniyet Kemeri, Uzatma Halatı, Can Halatı, Şok Emici Halat, Yaşam Hattı, Kask gibi ürünlerde en profesyonel cevaplar firmamız tarafından verilmektedir.

Bunun yanında inşaatlarda ve yüksekten düşme riski olan bütün alanlarda kullanılan Güvenlik Ağı veya Güvenlik Filesi olarakda adlandırılan Düşüş Durdurma Ağı üretimi yapmaktayız.

Firmamızın kurumsal web sitesi için tıklayabilirsiniz. İş güvenliği malzemeleri

Gelişimimizde, büyümemizde, ekonomiye katkımızda ve iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerimizde bizi bu seviyeye getiren, bize güvenen, bizimle ticaret ortamını dostluk ortamına çeviren bütün dostlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

 

 

EKŞİOĞLU İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMELERİ